SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet polo 1.4 tdi extra e rujtne
Çmimi :
€3,900.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 21:29
Lloji :
Volkswagen/VW Polo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
203,456
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2002
ID e produktit :
135436
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet polo 1.4 tdi shum ne gjendje te mir
Per me shum kontaktoni
044499239Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Faton
Prishtinë
044499239
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »