SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iveco 35.11 Daily 2.8 TD me tabela zvicerrane
Çmimi :
€4,200.00
Kategoria :
Postuar :
8 Tetor '16
Lloji :
Iveco Daily
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
2800.00
Viti :
1999
ID e produktit :
135438
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Iveco 35.11 Daily viti i prodhimit 1999 km i ka 160000 te garantuara eshte me tabela zvicerraneMotori dhe marshi eshte ne gjendje shum te mir dhe ec shum mir.Sheja Treguse ne anen e majt e te thyer dhe deren e djatht e ka pak te shtyper per ndryshe eshte ne gjendje shum te mir.0041767786881

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Eld
Buchs, St. Gallen
044133446
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »