SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes e220 cdi viti:1999 Automatik 044/852/640
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Tetor '16
Lloji :
Mercedes 220
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Xham Dielli, Airbags
ID e produktit :
135442
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet mercedes e220 cdi viti 1999 , automatik, ne gjendje te rregullt nuk ka nevoj per asnje investim , rigjistrim edhe 11 muj.
tel:044/852/640
Informata rreth publikuesit
Leonard
Zhegër
lladov [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »