SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Mercedes C220 CDI Automatik 2005
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:06
Lloji :
Mercedes C 220
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
189,000
Motori (kubik) :
2200.00
Viti :
2005
ID e produktit :
135452
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES / NDRROJ

MERCEDES C220 CDI Sport Edition AUTOMATIK VITI 2005 Full Full

KONTAKTI:044-853-223

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Egzonn
Lipjan
044-853-223
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »