SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW T4 2.4-VITI I PRODHIMIT2000
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Tetor '16
Lloji :
Volkswagen/VW T4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
175,000
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
2000
ID e produktit :
135460
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Makina esht se sapo ardhur ne gjendje shum te mir teknike motorri 2.4 viti 2000

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fatjon
Klinë
044178743
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »