SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES C220 ELEGANCE
Çmimi :
€4,800.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shkurt '17
Lloji :
Mercedes-Benz C-220CDI
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
236,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2000
ID e produktit :
135471
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes c220 elegance i regjistruar vetura eshte ne gjendje shume te mire ka dy pale goma me fellne

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lirjon
049 999 037
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »