SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Pezho Boxer 2006
Çmimi :
€4,200.00
Kategoria :
Postuar :
8 Tetor '16
Lloji :
Peugeot Boxer
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
267,000
Motori (kubik) :
2.80
Viti :
2006
ID e produktit :
135476
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Pezhon Boxer 2006 dizell me klim i ruajrur shum i ardhur nga zvicrra

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
"Mai-Group" Shpk
Gjakovë
37744442434
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »