SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes E320 cdi airmatik...
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Tetor '16
Lloji :
Mercedes E 320
Marshi :
Gjysmë-Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
3.20
Viti :
2004
ID e produktit :
135478
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
1
Informata rreth publikuesit
dini
Gjakovë
044318310
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »