SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Toyota
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Maj
Lloji :
Toyota 4-Runner
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,999
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
1999
ID e produktit :
135485
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shiten veturat toyota 4 runner.
Shiten pjese te toyota 4 runner
Informata rreth publikuesit
Gzim
Prishtinë
044578677
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »