SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroen Xsara picasso 1.6 hdi
Çmimi :
€3,700.00
Kategoria :
Postuar :
3 Dhjetor '16
Lloji :
Citroen Xsara Picasso
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2007
ID e produktit :
135489
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet citroen xsara picaso 1.6 hdi me klime ne gjendje te rregullt 211000km .I sapo regjistruar . Per me shume info na kontaktoni tel ose viber 044346656Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Walis
Prishtinë
044346656
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »