SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
chrysler 300c Hemi Rks
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Janar '17
Lloji :
Chrysler 300C
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
172,527
Motori (kubik) :
3.50
Viti :
2005
ID e produktit :
135490
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
chrysler 300c hemi gjendje perfekte
ne vitin 2009regjistrimi par prej fabrike
fellne 22coll me 4gomat e rejaPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
wali
Ferizaj
0037745648820
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »