SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel astra 1.9 gtc
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Shkurt
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
158,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2007
ID e produktit :
135497
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
I doganuar dhe homologim 110kw full opsione PER CDO INFORMATE KONTAKTONI NE :044 481 948049 808 805

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Auto Migros -A
Prishtinë
044481948 049 808 805
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »