SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Bora 2004 1.9Tdi
Çmimi :
€4,700.00
Kategoria :
Postuar :
9 Tetor '16
Lloji :
Volkswagen
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
135508
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Bora 2004 1.9Tdi Me Klim, karrikat me nxemje, karrikat krejt likur, senxort parkingi, dhe senxor gjami, dritat e mjeglles, fellga te veres 18 dhe fellga dimni 16 me guma te reja rrigjistrim ka edhe 3 muj RKS

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Egzon
Gjakovë
+46722536621
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »