SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A3 2.0TDI -06 Panoram
Çmimi fillestar :
€7,900.00
Ju kurseni :
€300.00 (4% zbritje)
Çmimi :
€7,600.00 Çmimi rritet në €7,900.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:00
Lloji :
Audi A3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
193
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
135510
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Audi A3 2.0TDI 140PS viti: 15.08.2005
Audi esht ne gjendje shum te mire teknike dhe optike
-Klimatronik
-Ulset me Nxemje
-Panoram
-Fellne 17me goma Dimrit
-Xhama elektrik
-Libra servisit
-Rigjistrim 8muaji
-Senzor Parkingu
-Radi Usb/mp3/Usb
-Tash i Servisuar Vaji filtera Antifriz
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
kastriot
Prishtinë
044/701107
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »