SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet SETRA 210 HD
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
550,000
Viti :
1990
Ekstra :
ABS, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues
ID e produktit :
135512
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Setra 210HD në një gjendje shumë të mirë.
Shumë komod dhe i pastër.
Posedon:
Klimë
WC
Retarder
ABS, ASR
Webasto
Regjistrimi deri me 01,10,2017 RKS
Viti 1990
Ulëse- 37 ( me mundësi shtimi 4 deri 6 ulëse )


Qmimi i arsyeshem

Nr. kontaktues - +37744152276
Informata rreth publikuesit
Egzon
Burim
+38649756963
Burim [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »