SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes 190
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Tetor '16
Lloji :
MECEDES
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1986
ID e produktit :
135516
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
viti 86

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
bedri
Prishtinë
045259309
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »