SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet VW Passat 2007 2.0 170 PS Automatuk DSG
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Tetor '16
Lloji :
Volkswagen Passat
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
176,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
ID e produktit :
135519
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Vetura VW Passat 2.0 TDI DSG 170 PS. Viti Prodhimit 25-07.2007 Drita Ksenon Bi ksenon me retrovizor ka te sillsh vollanin i ka me levizje. Navigacion. Full Display + CD navigacionit per Europ Komanda ne Vollon + Shpejtsit ne Vollon F1 Pasqyret i Palohen Automatik. Karrikat me Nxemje + Karrikat mbrapa Fabrikisht per Femij i rregullohen. Bagazhin Hapjen dhe Mbylljen e ka me Pull. Goma te Veres te Reja. Te gjitha serviset e Kryera. Kuken Per Terheqje, i vendoset me Qeles dhe i Heket me qeles. Model i ri. Senzora, Shiju Senzor ne Pasqyre. Xhamat e Passem te Erresuar nga Prodhusi i ka edhe ne Librez.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shpetim
Prishtinë
044503950
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »