SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel vektra kravan 2.0 16v me traga germane osht siere mekna tip top osht
Çmimi :
€890.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:35
Lloji :
Opel
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1997
ID e produktit :
135520
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shitet Vetura e Sapoardhur nga Gjermania,,,epadoganuar

Eko tek motorr
Ac Klim Funkionale
4 Airbag
Komandat Timon,
Radio origjinal Opel GM
Kuk Per terheqeje Origjinale e fabrikume GM OPEL
Xhamat e par Me RRym,
Kareseria Shum shum e rujtne mundeni me pa edhe ne mui edhe viber NJOTI numerPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Berisha
Prishtinë
044266644
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »