SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 320
Çmimi :
€5,100.00
Kategoria :
Postuar :
9 Tetor '16
Lloji :
BMW 320
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
2200.00
Viti :
2003
ID e produktit :
135526
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet bmw 320i automatik tiptronikLekure cd/shanzherGps klimatronik mjaft i ruajtunBmw 320 170 psI mirembajtur dhe i servisuar

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Salih
Pristina
045300578
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »