SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel meriva 2003-1.6 benzin
Çmimi :
€3,300.00
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '16
Lloji :
Opel Meriva
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
100
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2003
ID e produktit :
135531
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel meriva 2003 benzin i regjistruar deri ne fund te prillit 2017 ne gjendje perfekte 049 525 192Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Orhan
Gnjilane
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »