SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Toyota Rav 4 4x4 2005 pa Dogan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor '16
Lloji :
Toyota Rav 4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
20,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2005
ID e produktit :
135537
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Toyota Rav 4 4x4 viti i prodhimit 2005 i ardhur nga Rumania me klim me te gjitha serviset e kryera.
Mundesi ndrimi me Golf 5, Passat 3c, Audi a3.

Telefonata nga 9 deri 18
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fidan
Rahovec
049472044
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »