SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes veturen
Çmimi :
€1,100.00
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '16
Lloji :
Opel Vectra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
235,000
Motori (kubik) :
1800.00
Viti :
1995
ID e produktit :
135541
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes opel vektra ne gjendje teper te mir

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
elvis
Prishtinë
044350579
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »