SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mitsubishi Pajero
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '16
Lloji :
Mitsubishi Pajero
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
3.20
Viti :
2002
ID e produktit :
135548
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mitsubishi Pajero Viti i prodhimit 2002, 3.2 Dieles Automatik , posedon klim,xhama elekronik,lekur,7 ulse,ne gjendje te perkryer teknike. Per me shum informata kont.049-349-892

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kelmendi
049349892
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »