SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroen C3
Çmimi :
€3,400.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 07:56
Lloji :
Citroen C3
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
218,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
135553
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet citroen c3 1.4 HDI 2003, Ka KLIM, regjistrim deri ne Qershor 2017, dokumentacioni ne rregull, nuk eshte hipotek dhe perkthehet menjhere...
Shpenzimet minimale dhe ekonomik.
Pres bleres serioz, ndrrim vetem me vetura me te mdhaja, shtoj pare.
Informata rreth publikuesit
Lir
Prishtinë
049234037
Rr.Albert Ajnshtajn Nr.3 [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »