SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet Cedy 2008 pa Dogan
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Caddy
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2008
ID e produktit :
135554
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Caddy pa Dogan Caddy 1.9 SDI Tdi I po sa ardhun nga Gjermani viti 18,12,2008 200 mij kalum ne gjendjen shumm perfekte me servis te krym ne gjermani me te gjitha tip top per me shum na kontakto ne ket numer te tel : apo ne viber: +38649155016 Qmimin 4500€ I diskutushem

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Zeqir
Deçan
049178437
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »