SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ankand Publik 05.11.2016
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor
Lloji :
Renault Scenic
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Station Wagon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
174,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
135556
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia e Ankandeve Kosova organizon ankand publik me gjesende te ndryshme te BPB-se, OSCE-se, FINCA-se, si dhe personave individuale.

Ne kete ankand do te jene edhe 2 vetura dhe nje traktor:

1: Traktor IMT 533, viti i prodhimit 1977, ngjyrë e kuqe, dizel

2: Opel Corsa, viti i prodhimit 2001, 1.2 Benzin, ngjyrë e hirtë, marshi manual, regjistrim deri me 23.05.2015 (i skaduar)

3: Renault Scenic, viti i prodhimit 2002, 1.9 Dizel, ngjyrë e hirit të mbyllët (e zezë), marshi manual, regjistrim deri më 03.10.2017

Ankandi mbahet me daten 05.11.2016, ne ora 11:00.

Mund te na vizitoni cdo dite e hene - e shtune, prej ores 10:00 - 18:00.

Gjendemi rruges Prishtine-Hajvali, 1km pertej Hotel Gorenjes, perballe Infotech-ut, afer lagjes 038.

Me poshte gjeni linkun e videos ku ju mund te na gjeni me lehte.

www.youtube.com/watch?v=hO11qkdxIU0 

Per cdo gje ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni ne nr telefonit 045-600-050, apo permes email adreses info@ankandet.com

Faleminderit per mirekuptim.

Me respekt,
Shtepia e Ankandeve.
Informata rreth publikuesit

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »