SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A3 2,0 TDI SPORTBACK 2012
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor
Lloji :
Audi A3
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
152,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2012
ID e produktit :
135560
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
152000KM,103KW(140PS) DIZEL,NDRRUSI;MANUAL-6,DYER;5

VITI;2012,NGJYRE HIRI METALIKE

OPSIONET

ABS,ALARM,ESP,START-STOP,NAVIGATION,KOMANDA NE TIMON,ULSET ME NXEMJE,FELNE ALUMINI,SENZORA PARKIMI ETJ
Informata rreth publikuesit
Auto Lami
Lipjan
044 555 777
Lipjan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »