SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Range Rover rks
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '16
Lloji :
Land Rover Range Rover Sport
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2005
ID e produktit :
135561
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Range Rover2005rksdizell9L - 100km044754344 ndrrim me S Class etj

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Trim
Fushë Kosovë
044754344
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »