SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PASSAT CC 2.0 TDI DSG 125 KW / 170 PS
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:25
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2010
ID e produktit :
135562
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e kaltert metalike , 5 dyer , 4 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik dy zonale, timonin sport , komandat ne timon ,
shpejtesit ne timon F1 , ulset me ngrohje para mbrapa ,ulset elektrike dhe memory , ulset sport ,
,dritat XENON BIG_XENON ,dritat LED para dhe mbrapa ,parking pilot ,amortizerat comfort sport,
senzora te parkingut para dhe mbrapa , navigacion GPS TV HD DVD , bordkopjuter ,
radio CD SD CARD , abs , esp , airbag , fellne . etj FULL OSPIONE
Tel:+386 49 400 503 , +377 44 535 442
Informata rreth publikuesit
AutoTrimi shpk
Prishtinë
+38649400503
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »