SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
honda
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '16
Lloji :
Honda
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2003
ID e produktit :
135578
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura Osht e rujten Ne gjendje te rregullt posedon Klim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
pajtim
Lipjan
044853669
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »