SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Sprinter 313CDI
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '16
Lloji :
Mercedes Sprinter
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
245,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2001
ID e produktit :
135586
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes sprinter 313Cdi : Abs Asr Air Bag Klima Tempomat Webrasno centrall karrikat me nxemje xhamat me rrym pashqyret me rrym Gjendje shum t mirREXHISTRIM DERI 10.10.2017VIBER 049 106 002045 260 270

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Florent
Prishtinë
045 260 270
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »