SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET OPEL ASTRA 1.6 B ESHTE NGJENDJE SHUM TMIR
Çmimi :
€2,700.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
135587
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET OPEL ASTRA 1.6BENZIN ESHTE NGJENDJE SHUM T MIR SIQ PO SHIHET N FOTO ESHTE RUJTUN SHUM SI JASHT ASHTU EDHE MBRENDA KUK TERHEQSE GOMA T REJA KLIM ABS CENTRAL MUZIK TMIR ETJ E REGJISTRUAR DERI MUAJIN E 6.2017
ESHTE NE EMRIN TIM PERSONAL
PER ME SHUM INFO044 647 279
Informata rreth publikuesit
Negjat
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »