SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TOURAN 1.9 TDI AUTOMATIK DSG -09
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor
Lloji :
Volkswagen/VW Touran
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
135590
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW TOURAN 1.9 TDI AUTOMATIK DSG
VITI I PRODHIMIT 2009
5 ULSE
ME Dogan TE PAGUAR,
Prej Ardhja Nga ZVICRRA
Tel 044 676 670
044 551 995
Autosallon BEKA Ferizaj
Informata rreth publikuesit
Auto Beka
Ferizaj
044 676 670
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »