SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Seat Toledo 2001
Çmimi fillestar :
€5,200.00
Ju kurseni :
€301.00 (6% zbritje)
Çmimi :
€4,899.00 Çmimi rritet në €5,200.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
23 Shkurt
Lloji :
Seat Toledo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
157,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
ID e produktit :
135593
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Seat Toledo
Seat Toledo 1.9 TDI Vetura eshte ne gjendje shume te mire teknike e optike me garancion. Ka regjistrim edhe 10 muaj. Ka goma te reja(te perdorura 2 muaj) ne fellne Alumini 16 Gjithashtu edhe goma te dimrit. Per km i ka te garantuara me liber te servisit. I ardhur nga Ch para 2 viteve. Posedon karrika me nxemje, tempomat etj etj. Arsyeja e shitjes eshte se kam blere vetur tjeter.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Liridon
Prishtinë
049136214
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »