SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
audi a4 2.7 sline
Çmimi :
€13,000.00
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '16
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2008
ID e produktit :
135597
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
audi a4 2.7 sline ne gjendje shum te mire me te gjitha servisa te kryer regj 10 muaj qmimi i diskutueshem

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
vv
Prizren
044826862
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »