SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Renault Kango 1.2
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor
Lloji :
Renault Kangoo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
112,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2003
ID e produktit :
135603
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Renault Kango 1.2 benzin viti 2003 i ardhun nga gjermania ne gjendje shum te mir teknike kilometrazha 112000

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ali
Gjakova
044639735
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »