SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroen 2.0
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '16
Lloji :
Citroen Jumpy
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
ID e produktit :
135608
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Citroen Jumpy 2.0 HDIViti në fundë të 2004Ne gjendje te rregulltPër më shum info Kontakto: 045-80-48-05

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bledi
Pejë
045804805
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »