SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Skoda Octavia 2011
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '16
Lloji :
Skoda Octavia
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
103,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2011
ID e produktit :
135609
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Škoda Octavia 2011. Vetura i eshte nenshtruar serviseve qdo 10000 km ne qendren Porsche Prishtina. Shpenzimet mesatare 5.1l/100km. 5.7ne urban dhe 4.5 nrrug t hapun. Vetura ka regjistrim kosove deri ne korrik 2017.
Viber: +355693530714
Informata rreth publikuesit
Emir
Gjilan
044804055
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »