SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audi A3 1.6Tdi
Çmimi :
€8,400.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:58
Lloji :
Audi A3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
163,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2010
ID e produktit :
135611
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet audi a3 1.6tdi 77kw me tabela te zvicrres me navi,tempomat,klimatronik,senzora mbrapa,komanda ne vallon
Informata rreth publikuesit
Ardonis
Podujevë
0037745540666
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »