SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 pacific
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 07:35
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
20,031
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
135613
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura golf 4 pacifc 74 kW 101 pes i sa po ardhur nga gjermonia vetura ësht në gjendje të shkelqyr për ma shum Info laimrohuni në Nr 045 979 230

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Burim
045 979 230
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »