SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes benz
Çmimi :
€15,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Maj '17
Lloji :
Mercedes C 220
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2008
ID e produktit :
135617
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura mercedes benz C220 avantgarde, seri speciale, panoram, full opcion, marshi manual, jam pronar i pare ne kosove, vetura eshte shume e ruajtur si brenda ashtu dhe jasht, regjistrim deri fund nentorit 2017, goma te reja , serviset e rregullta, nuk e ka as gerrvishjen me te vogel te munshme andaj pres vetem bleres serioz, nuk baje ndrrime.
Skender
Tel: 044160183
Informata rreth publikuesit
skender
Rahovec
044160183
Rahovec [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »