SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Seat Leon 2011 FULL EXTRA
Çmimi :
€12,400.00
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '16
Lloji :
Seat Leon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
117,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2011
ID e produktit :
135619
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet Seat Leon 2.0 t'di' tkuqe6 shpejtsi dizellrks 10 muajsikur golf 7 interiorradio navigacion , touch,mp3tempomatfull full044754344

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Trim
Fushë Kosovë
044754344
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »