SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES POLO 1.9 SDI
Çmimi :
€3,700.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:46
Lloji :
VW POLO
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
245,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Alarm, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Airbags
ID e produktit :
135621
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES POLO 1.9 SDI

• Veture
• Polo
• 1.9 SDI
• Dizel
• 2 dyer
• 245.000km


Çmimi:3700euro
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Patundshmeria
Prishtinë
+37745688151
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »