SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet vetura
Çmimi :
€4,350.00
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '16
Lloji :
Ford Focus
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
206,333
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2009
ID e produktit :
135622
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES FORD FOCUS 1.6 B , VITI 2009 I REGJISTRUAR RKS EDHE 11 MUAJ . KLIME , 2 QELSA , 2 PALE GOMA TE GJITHA EXTRA NE GJENDJE PERFEKTE . VETEM ME PERKTHY

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ilir
+37744191792
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »