SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Opel Zafira 2008 ----1vit rexhistrim
Çmimi :
€7,300.00
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '16
Lloji :
Opel Zafira
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2008
ID e produktit :
135623
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Opel Zafira nga Zvicrra ●●●POSEDON ●●● 1.9 CDTI ( TI me dy tkuqe ) 150 PS , Gjamat me hapje elektronike , Gjamat me senzora , Gjamat e zi fabrikisht , 2 Qelsa me Centrale , Hapje qendrore , Radio + CD + MP3 + AUX + DVD ne karrika , Board Cumputer , Airbag , Klimatronik , Komanda ne Timon , Km e garantuara , Librin e servisit me të gjitha dokumentet , 7 Ulëse Gomat me Fellne , 4 Goma të Verës , 4 Goma të Dimërit Dogana e paguar Rexhistrim deri me 10.10.2017. ●●●●TIP TOP ●●●● Per me shume info kontakto ne numrin 044264486 ose ne viber +3774529818

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xxxx
Prishtinë
045529818
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »