SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes e 220
Çmimi :
€8,000.00
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '16
Lloji :
Mercedes E 220
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
2,200,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2007
Ekstra :
Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Child Locks, DVD Player
ID e produktit :
135625
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
mercedes e 220 mrc 220
Informata rreth publikuesit
Noar Fitor
Kumanovë, Kumanovo, Macedonia
Lagja e trimave [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »