SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Meriva
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:44
Lloji :
Opel Meriva
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
141,900
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
2006
ID e produktit :
135633
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel Meriva
1.3 CDTI
Viti-2007
141.903KM
Manual
I doganuar
PREARDHJA NGA ZVICRRA

AUTO.BINI sh.p.k
FERIZAJ-,Kosovë
+377 (0) 44 121 817
+386 (0) 49 121 817
auto-bini@hotmail.com
www.autosallonibini.comPostuar  nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AutoBini
Ferizaj
044121817
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »