SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes S320 Cdi 1Vit RKS Xenon , navi , senzor ...
Çmimi fillestar :
€6,300.00
Ju kurseni :
€1,301.00 (21% zbritje)
Çmimi :
€4,999.00 Çmimi rritet në €6,300.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
Dje 21:06
Lloji :
Mercedes S 320
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
32.00
Viti :
2000
ID e produktit :
135634
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes S320 cdi me rks per me shum kontakto
049 190 049 Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Edon
Prishtinë
049235485
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »