SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf V Plus
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Shkurt
Lloji :
Volkswage
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
2,100,235
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
135635
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf V Plus1.9TDI6-shpejtsiManualViti-2005I doganuarPREARDHJA NGA ZVICRRAAUTO.BINI sh.p.k FERIZAJ-,Kosovë +377 (0) 44 121 817+386 (0) 49 121 817auto-bini@hotmail.comwww.autosallonibini.com 

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AutoBini
Ferizaj
044121817
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »