SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PASSAT CC 2.0 TDI RKS 1VITË MODEL 2010
Çmimi :
€11,999.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:56
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
188,123
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2010
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
135648
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
PASSAT CC 2.0 TDI 103KW 140PS

PASSATI OSHT I DOGANUAR I REGJISTRUAR NE RKS

REGJISTRIM DERI NE SHTATOR/2017

NUK OSHT AS KREDI AS HIPOTEK DHE MUND TE PERKTHEHET MENJEHER

SHUM I MIREMBAJTUR SI BRENDA ASHTU EDHE JASHT PA GERVISHJE (SHIKO EDHE FOTOT)

VITI I PRODHIMIT 17.10.2009 MODEL 2010

EXTRA POSEDON:

**KLIMA TRONIK DY ZONALE
**KUFIZUES SHPEJTESIE-TEMPOMAT
**KARRIGA MODEL HIGHLINE
**TIMONI ME LEVIZJE POSHT LART
**KOMANDA NE TIMON
**SENZORA TE DRITAVE
**SENZORA TE SHIUT
**DRITA MJEGULLE
**SERVO TIMONIN
**TIMONIN LEKUR
**ABS EDHE ESP
**AIR BAG x12
**ALARM E CENTRALL
**XHAMA ME RRYME EDHE ME NXEMJE
**PASHQYRAT I PALOHEN ME RRYMË
**PASHQYRA ME RRYME DHE ME NXEMJE
**MUZIK ME RADIO E CD MP3 DHE AUX
**SI DHE 6 CD CHANGER FABRIKISHT
**DY QELSA ME TELEKOMAND FABRIKISHT
**XHAMAT PARA MBRAPA TE ERRESUAR 25%
**SENZORA TE PARKINGUT PARA E MBRAPA
**ALUMIN FELLGA 17COLL ORIGJINALE
**ME GUMA TE REJA VERE
**ETJ...

INFO NE MOBIL +377 45 618.666 & +386 49 333.100

SI DHE NE VIBER +377 45 618.666 ARTENI

PREJ ORES 10.00 DERI 22.00
Informata rreth publikuesit
Arten
Prishtinë
377 45 618 666
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »